vyroba4

Aktuality

Nábytek na míru, vestavěná skříň, dětský pokoj nebo kuchyň? Vyberte si svého truhláře ve vašem městě a zařiďte si bydlení podle vašeho přání!


Realizované zakázky

Leden 06
Únor 04
Březen 09

Nábytek Favi

Inspirace pro každého zájemce o vybavení domácnosti i kanceláře nábytkem může být úspěšný český startup FAVI. Jedná se vyhledávač, který agreguje více než 800 obchodů s nábytkem. Parta kreativních lidí kolem investiční skupiny Pale Fire Capital dokázala od založení v roce 2015 vybudovat fungující aplikaci, která je velmi užitečná pro zákazníky a velmi dobře monetizovatelná.

V současnosti už tento vyhledávač nábytku nabízí své služby na Slovensku, v Polsku, Rumunsku a Maďarsku. Celý tým čítá 35 lidí, zejména specialistů na marketing a je jisté, že jejich počet v budoucnu dále poroste. To byl také důvod nedávného stěhování do větších prostor Galerie Myšák. Interiér kancelářských prostor je koncipován v duchu biofilckého designu, který klade důraz na rozmanitost a příjemný pocit uživatelů. Všechny prvky nábytku jsou pochopitelně zařízeny z nábytkových a designových obchodů, které Favi sdružuje ve svém portfoliu.